Warsztaty muzyczne – Gry na instrumentach gospodarstwa domowego

Zapraszamy na niezwykłe warsztaty muzyczne Gry na instrumentach gospodarstwa domowego – niedziela 25.11.2018 godz.10.00.
25 listopada w niedzielę stworzymy razem ze Sławkiem Lewym Wielką Orkiestrę AGD. To spotkanie dla ludzi kreatywnych, lubiących wyzwania i świetną zabawę.
Spotykamy się w DDzP “Wrzos” Aleksandrów Łódzki ul. Warszawska 10 o godz.10.00
Chęć uczestniczenia w warsztatach należy zgłosić pod numerem tel. 609 190 211
Warsztaty skierowane do każdego (do dorosłych, młodzieży i dzieci), kto ma ochotę sprawdzić jak zabrzmieć może kwartet na patelnię, tarkę, mikser i durszlak lub na inny wieloosobowy skład wykorzystujący sprzęt kuchenny i AGD. Podczas trwania warsztatów będziemy poszukiwać ciekawych brzmień i odwrócimy pierwotne zastosowanie sprzętów, które na co dzień spotykamy w kuchni i naszym domu.
Przed przyjściem proszę wyselekcjonować pod względem brzmienia i technik wykonawczych dowolną ilość przedmiotów i sprzętów AGD. W trakcie wspólnej pracy prowadzący pokaże szerokie zastosowanie tego typu „instrumentów”, zainspiruje i ośmieli uczestników do zabawy i eksperymentowania. Istotną ideą jest także wspólne muzykowania które nastąpi w finale podczas której, wykonamy przygotowaną wspólnie spontaniczno-improwizowaną kompozycję.
Warsztaty poprowadzi Suavas Lewy – łódzki kompozytor, gitarzysta, układacz dźwięków, edukator, muzykoterapeuta.
Doświadczony samouk, różno-instrumentalista, wykorzystujący wszelkie dostępne instrumenty, przedmioty i obiekty dźwiękowe. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej na kierunku Muzykoterapia. Zorientowany na nowe doznania słuchowe, ustawicznie złakniony dźwięków.
Realizuje spontaniczne projekty muzyczne solowo i w kooperacji z działaczami
wszelkich sztuk (muzykami, tancerzami, performerami) Komponuje muzykę do filmów, przedstawień teatralnych i gier miejskich.
Zapraszam Elka Grochulska
suavas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *