Informacja
W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowie z dn. 16.02.26r. Dz.U. z 2026r. poz. 197, które wchodzi w życie z dniem 01.09.2026r.
zaczynamy zapisy na obiady na rok szkolny 2026/2027.
Nowe umowy będą obowiązywać do końca nauki w szkole , rezygnację można złożyć w każdej chwili z zachowaniem 5 dniowego okresu wypowiedzenia.
Osoby zainteresowane korzystaniem z obiadów muszą dokonać formalności do końca roku szkolnego. W tym celu należy zgłosić się do Działu Księgowości po nową umowę na żywienie.
Dopełnienie formalności teraz gwarantuje możliwość korzystania z obiadów w przyszłym roku szkolnym.
Odpłatność podstawowa na nowy rok szkolny nie ulega zmianie. Koszt obiadu to 11,00 zł, żywienie całodzienne (śniadanie, obiad, kolacja) to 27,00 zł.
Opłata z bursę stała 190,00 zł miesięcznie.