Podsumowanie ubiegłorocznych zmagań w ramach Licealiady

31 września 2023r., na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie Łódzkim, odbyła się uroczystość podsumowania ubiegłorocznych zmagań w ramach Licealiady oraz Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2023/2024.

Powiat Zgierski uzyskał w minionym roku szkolnym najlepsze wyniki na terenie województwa łódzkiego, w czym mieliśmy istotny udział. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku nasi uczniowie zajęli 1. miejsce wśród chłopców oraz 3. miejsce wśród dziewcząt w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej w ramach Licealiady. Niewątpliwie ogromnym sukcesem było kolejne, trzecie z rzędu zwycięstwo w Ogólnopolskim Finale Licealiady w koszykówce dziewcząt. Nasi uczniowie uzyskali również wysokie lokaty w siatkówce plażowej (awans na szczebel ogólnopolski) oraz piłce nożnej (awans do finału wojewódzkiego).

Dyrektor Michał Bistuła oraz trenerka Inna Kochubei odebrali z rąk przedstawicieli SZS wyróżnienie „za wybitne osiągnięcia w ogólnopolskim współzawodnictwie w sporcie szkolnym w roku 2022/2023”.