I po otrzęsinach!

Dziś nasze Kociaki zostały przyjęte w poczet uczniów SMS-LO.

Zanim jednak ta chwila nastała, piewrszoklasiści musieli wykazać swą sprawność fizyczną w biegach na czas z pluszowymi kociakami, później sprawdziliśmy, czy wychowawczynie będą umiały zatroszczyć się o swoich podopiecznych. Panie profesorki Anetta Marciniak, Nina Kozińska-Karazja i Małgorzata Sicińska-Wojtczak miały trudne zadanie. Z zakrytymi oczami, kierowane tylko przez ucznia, podjęły się nakarmienia najgłodniejszego Kota ze swojej klasy i udało się!

Na koniec wszystkie koty straciły ogony, nawet panie wychowawczynie, na których rytualnego “odcięcia” dokonała pani dyrektor Renata Święciak-Ruda.

Zanim społeczność nasza przyjęła pierwszoklasistów w poczet uczniów, kociaki musiały jeszcze udowodnić, że potrafią się dobrze bawić. Po tej konkurencji klasy II i III jednogłośnie zaakceptowały nowych w murach SMS-LO, a pani dyrektor wręczyła na ręce pań wychowawczyń pamiątkowe Dyplomy gratulacyjne dla klas IA, IB i IC.

Sami zobaczcie, jak się bawiliśmy! 🙂

Szczególne podziękowania dla prowadzących dzisiejszą uroczystość, dziękujemy 🙂

DSCN3323 DSCN3325 DSCN3328 DSCN3330 ??????????????????????????????? DSCN3358 DSCN3361DSCN3347 DSCN3354 DSCN3367 DSCN3372 DSCN3373 DSCN3384 DSCN3390

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *