Drzwi Otwarte w SMS-LO

W piątek i sobotę (15-16 marca) odbyły się Dni Otwarte szkoły. To był niezwykle intensywny, lecz bardzo owocny czas. Odwiedziło nas wielu ósmoklasistów wraz z rodzicami.

Święto szkoły rozpoczęło się od uroczystego apelu połączonego z występami artystycznymi. Następnie uczniowie oprowadzali przybyłych gości po szkole, bursie oraz nowoczesnej hali sportowej. W poszczególnych pracowniach na ósmoklasistów czekały zagadki tematyczne – matematyczne, lingwistyczne (z języka angielskiego i niemieckiego, gdzie do zdobycia była 5 za poprawne rozwiązanie wszystkich zadań). Odwiedzający mogli w pełni poznać naszą bazę dydaktyczną, skosztować przepysznych blinów i czaju, porozmawiać z nauczycielami oraz obecnymi uczniami.

Dni Otwarte były doskonałą okazją do zaprezentowania naszej placówki oraz przedstawienia oferty edukacyjnej na rok szkolny 2024/2025. Dziękujemy wszystkim tym, którzy do nas zawitali, a niech żałują ci, których zabrakło. Mamy nadzieję, że wielu z Was zobaczymy ponownie już za kilka miesięcy i razem będziemy tworzyć społeczność aleksandrowskiego „Kopernika”.