Drzwi Otwarte w SMS-LO

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne Drzwi Otwarte w Szkole Mistrzostwa Sportowego-Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika. W piątek i sobotę (15-16 marca) będziemy gościć zainteresowanych uczniów i ich rodziców, którzy być może w przyszłym roku szkolnym będą wspólnie z nami tworzyć społeczność „Kopernika”.

Serdecznie zapraszamy Was:

W piątek w godzinach 13.00-19.00,

W sobotę od 10.00 do 13.00.

W salach lekcyjnych do dyspozycji będą nauczyciele poszczególnych przedmiotów oraz uczniowie, którzy opowiedzą o codziennym funkcjonowaniu SMS-LO.

W roku szkolnym planujemy otworzyć 3 klasy:

Klasa A – SMS (koszykówka dziewcząt, lekkoatletyka i pływanie chłopców i dziewcząt. Rozszerzony program treningowy (21 godzin)

Klasa B – sportowa (piłka nożna) + ogólna (7 godzin + 3 godziny programowe WF)

Klasa C – ogólna

W każdej klasie można wybrać następujące rozszerzenia: język polski / matematyka oraz dwa spośród: język angielski, biologia, historia, geografia, biznes i zarządzanie.

Nie zapomnijcie o uroczystym apelu w hali sportowej o godzinie 14:00 w piątek! Podczas niego Dyrekcja Szkoły podzieli się informacjami dotyczącymi naboru (profile klas, wymogi formalne) oraz ogólnych planów na przyszłość. Tradycyjnie również czeka na Was występ artystyczny.

Ósmoklasisto, możesz nas odwiedzić indywidualnie, z grupą rówieśników ze swojej klasy albo z rodzicami. Wybór należy do Ciebie. Serdecznie zapraszamy!