Ślubowanie I klas

Pierwszoklasiści oficjalnie przyjęci w poczet uczniów !
Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczniowie:
klasy SMS IA – wychowawca p. trener Edyta Koryzna,
klasy sportowej IB – wychowawca p. trener Michał Bistuła
i klasy ogólnej IC – wychowawca p. Bożena Adamska
złożyli dziś na ręce pani Dyrektor Renaty Święciak-Ruda słowa przysięgi i tym samym zostali przyjęci w poczet naszej szkolnej społeczności.
Dziękujemy zaproszonym gościom za uświetnienie swą obecnością Ślubowania klas I, tym bardziej, że uroczystość ta stanowi dla nas wstęp do budowania nowej tradycji. Po raz pierwszy obok uczniów Liceum Ogólnokształcącego stanęła młodzież ze Szkoły Mistrzostwa Spotrowego im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim.
Szczególne podziękowania należą się:
Senatorowi Rzeczypospolitej Polskiej p. Andrzejowi Owczarkowi
Poseł na Sejm p. Agnieszce Hanajczyk
Staroście Zgierskiemu p. Krzysztofowi Kozaneckiemu
Burmistrzowi Aleksandrowa Łódzkiego p. Jackowi Lipińskiemu
Radnej Sejmiku Województwa Łódzkiego p. Iwonie Rafalskiej
Przewodniczącej RM w Aleksandrowie Łódzkim p. Małgorzacie Grabarczyk
Sekretarz Aleksandrowa Łódzkiego p. Iwonie Dąbek
Przewodniczącej Komisji Oświaty Rady Powiatu Zgierskiego p. Zofii Ogórek
Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu UM w Aleksandrowie Łódzkim p. Hannie Beda
Dyrektor SP ZOZ p. Małgorzacie Wieczorek
Kierownik OPS w Aleksandrowie Łódzkim p. Joannie Ubych
Dyrektor MP Olimpijczyk p. Arkadiuszowi Cicheckiemu
Dyrektor PPP p. Beacie Marszałek
Dyrektorom zaprzyjaźnionych szkół z Aleksandrowa Łódzkiego p. Jarosławowi Kozaneckiemu, p. Katarzynie Ochnik, p. Elżbiecie Głowackiej
za nieustanne wspieranie naszej szkoły i okazywaną na co dzień życzliwosć.
Dziękujemy
Słowa uznania należą się również naszej młodzieży za pomoc w przygotowaniach dzisiejszej uroczystości:
Klasie IA i wychowawcy prof. Michałowi Bistule
Klasa IIIA – Bartłomiej Goździewicz, Martyna Jakubowska, Alicja Kaźmierska, Bartosz Kubiak, Daniel Przybysz, Karolina Walczak
IIIB – Natalia Anyszka, Anna Kowalczyk, Natalia Szuba
IIA – Marta Andrzejewska, Dominik Bednarczyk, Michał Duda, Aleksandra Frontczak, Rafał Grabski, Artur Gruszczyński, Oliwia Majsterek, Mateusz Rafalski, Karol Roliński, Marta Sójka, Jowita Stelmasiak, Przemek Woźnicki, Basia Zuchowicz, Zuzanna Żukowska.

10682263_534315013366020_1994387068303869218_o 10713973_534297510034437_2920844118078254260_o 10682251_534292916701563_6994228794522850430_o 10668806_534313126699542_2854533332188510561_o 10661839_534307243366797_7529900230994348017_o 10633897_534311763366345_5847699708242710952_o 10295142_534303203367201_3423332321823213766_o 1966088_534314183366103_4682814845832572570_o 1401691_534295600034628_704255881174191733_o 1040015_534293150034873_6695817965219176211_o 1008239_534293760034812_4417465713806251604_o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.